jakie sa strony internetowe o koniach

jakie sa strony internetowe o koniach

* Skłon tułowia – Stand up wysoki i prosty, a podczas wydechu, zakręt w dół od bioder, a nie pasa. Jeśli trzeba zginać kolana można, w przeciwnym razie trzymać je prosto. Dotykać podłogi opuszkami palców lub dłoni. Jeśli nie możesz dotrzeć do podłogi można chwycić za kostki. Relaks w pozie i pozostanie tam przez około 30-60 sekund, a następnie powrócić do góry. Można to zrobić sekwencję do pięciu razy, jeśli chcesz.

* Rozszerzona Foot Pose – Jest podobny do Skłon tułowia, z wyjątkiem stopy są około 3 A do 4 stóp od siebie. Schylać od bioder i połóż dłonie na podłodze. Zakręt na ile jest to wygodne i przytrzymaj pozę na 30-60 sekund, a następnie wrócić i zabrać ze sobą stopy razem.

* Dolphin Plank Pose – Uklęknij na podłodze, plecy i ramiona poziome i pionowe nogi. Opuść ręce do podłoża, tak aby przedramiona i łokcie są nośnej górną część ciała. Rozprostować nogi tak, że spoczywają na kulki z nogami, a nie na podłodze. Utrzymaj tę pozycję przez 30-60 sekund, a następnie wprowadzają swoje kolana na podłogę i podnieś do góry.

Należy pamiętać, że te pozy są dobre dla złagodzenia łagodną depresją, czy depresja jest bardziej dotkliwe zapoznaj się z lekarzem od razu. Ponadto, nie zatrzymują żadnych leków, które zażywasz, nawet jeśli pacjent czuje się lepiej, niech lekarz zdecyduje, czy i kiedy należy to zrobić. W przeciwnym razie, baw się z nowym praktyce jogi!

Jeśli jesteś zainteresowany praktykuje jogę, aby złagodzić depresję i chciałby dalsze instrukcje na tych pozycjach, jak również zdjęć, aby pomóc Wam, sprawdź moją stronę internetową tutaj: Joga celu złagodzenia depresji.

– autor artykułu