jakie sa strony internetowe edukacyjne

jakie sa strony internetowe edukacyjne

Joga leczyć bezsenność – 3 Łatwy pozuje do Wielkiej Nocy uśpienia

Czy trudno jest zasnąć, a kiedy w końcu zrobić, ciągle budzi się w nocy? Czy chcesz możesz obudzić poczucie spoczął na raz? Następnie należy spróbować jogi w leczeniu bezsenności i zobacz, jak wiele lepiej będziesz spać. Jeśli starasz się unikać podejmowania nasennego lub, jeśli nie ma ich, ale chciałby, aby wyeliminować je wszystkie razem, to joga jest doskonałym sposobem, aby w naturalny sposób złagodzić bezsenność.

Jak joga pomaga w leczeniu bezsenności? Jedną z głównych przyczyn bezsenności jest stres, a joga jest fantastyczny lek stres. Różne jogi pomóc w promowaniu głębszy oddech, co z kolei rozluźnia ciało i uspokaja umysł. Joga jest prawie jak samej medytacji, w tym, że zachęca się skupić do wewnątrz swojego ciała i oddech więc umysł staje się mniej rozpraszany i bardziej spokojny. Kiedy twój umysł jest spokojny i nie ścigać się z myślami, okaże się, że sen przychodzi dużo łatwiej. Ponadto, joga zmniejsza poziom kortyzolu, hormonu stresu i zwiększa poziom neuroprzekaźnika o nazwie GABA, który jest naturalnym środkiem uspokajającym. To pomoże się zrelaksować ciało i złagodzić napięcia zabudowany. Dzięki miłej ciała i spokojnym umysłem, wkrótce będziesz spał przez całą noc!

Istnieje wiele jogi, więc skąd wiesz, które z nich działa najlepiej na bezsenność? Spróbuj trzech opisanych poniżej dla uzyskania najlepszych rezultatów:

* Siedzą Forward Bend – Usiądź na podłodze z wyprostowanymi plecami i twojej nogi razem i się przed tobą. Unieś ramiona prosto, a następnie wygiąć w dół od bioder. Chwyć goleni, kostek lub stóp, w zależności od tego, jak daleko można wygodnie dotrzeć. Przytrzymaj przez 1-3 minuty, a następnie powrót do pozycji siedzącej.

* Head-to-Knee Forward Bend – Ta poza jest jak ten powyżej, z wyjątkiem rozciągnąć tylko jedną nogę przed sobą w czasie.

– autor artykułu