strona internetowa dla zielonych

Przykładowe porównanie

Przykłady porównań przewidziane są tutaj, aby obejrzeć. Właściwe stosowanie porównań może sprawić, że pisanie piosenek i bardzo silny i pełen obrazów. Wliczony jest ćwiczeniem, aby spróbować na własną rękę.

Porównań dokonuje porównania, aby pokazać, jak dwie koncepcje, ale nie są takie same, w większości sposobów, w rzeczywistości bardzo podobny w inny sposób znaczący. Są to technika opisać pomysł lub coś.

Kompozytorów i autorów skorzystać z porównań w swoim piśmie, aby to, co mają do powiedzenia o wiele bardziej opisowy i zabawny. To również sprawia, twoje zdjęcia jaśniejsze więc Twój tekst będzie wyróżniać.

To porównanie również nie popełnić lub zmusić rzeczy, które są w stosunku do rzeczywiście stać inna rzecz. Pozostawia to krok usunięte więc wszelkie negatywne aspekty, które nie chcą z oryginalnej rzeczy nie są zmuszeni na drugą rzecz.

Najczęstsze przykłady zastosowania porównanie „jak” i „jak”, aby połączyć te dwie rzeczy i idei w porównaniu.

Przykłady:

1. Karty do gry z Samem jest jak próbuje przechytrzyć automat Vegas „. Karty do gry z Samem” jest porównywana z „próbuje ograć maszynę Vagas gniazda.” Co to porównanie nie jest pokazać, że Sam może grać i myśleć w sposób efektywny i automatyczny sposób podobny do tego, jak działa automat.

Nie mówi Sam jest automat. Oznacza to również Sam jest tak trudno wygrać w automacie.

2. Słowa Jean były tak nudne jak brud.

Słowa Jean są porównywane z brudu pokazując, że nie mają one połysk lub blask.

Oto ćwiczenie dla Ciebie. Znaleźć słowa, które są przedmiotem przypowieści w każdym zdaniu. Zrobiłem trzy pierwsze dla Ciebie i umieścić nawiasy wokół tego, co zostało porównane.

Wyłowić porównań

1. Jill zakrztusił i powiedział: „Te pączki są jak pył (Texas).”

2. Bill biegł ulicą i słuchałem ruchu.

– autor artykułu