strona internetowa dla firmy

strona internetowa dla firmy

Yoga Class – Jak z kolejnością swoje jogi

Tworzenie sekwencji jogi, który pasuje do Twoich potrzeb jest ważnym elementem ustalania swoją rutynę. Istnieje kilka póz, które są dostępne do wyboru i po joginem tworzy sekwencję, zapewnia zdrowy i pełny trening umysłu i ciała. Dla początkujących, różne postawy polecane są łatwe do ustanowienia sesji jogi, podczas gdy zaawansowani jogini mogą czerpać korzyści poprzez włączenie trudne do zrobienia pozy.koparka wrocław

Najważniejszym elementem sekwencjonowanie sesję jogi jest, aby wziąć pod uwagę takie czynniki jak ograniczenia fizyczne, wiek, ramy czasowe dla sesji i poziom elastyczności. Ponadto konieczne jest, aby uzyskać pełny trening z pozycji, które zostały wybrane do sekwencji. Czy jesteś trenerem jogi, mistrz albo po prostu ćwiczyć w domu, ważne jest, aby wybrać główne wyzwanie stanowią, które można łatwo znaleźć w jakiejkolwiek formie zasobów jogi w tym książek, stron internetowych lub DVD. Dzięki temu można wybrać wiele pozycji, które prowadzą do głównego lub trudnej pozycji, który został wybrany. Kilka przykładów zaawansowanych i wymagających pozach, które mogą służyć jako centralny punkt sesji jogi obejmują:

One Legged King Pigeon Pose

Wojownik III

Side Crow Pose

Monkey Pose

Król Dancer Pose

Kiedy ten wybór został dokonany, wówczas sekwencja może być tworzone w sposób efektywny, wybierając łatwiejsze asan, które budują, aby stworzyć skuteczny trening i przygotowuje organizm do osiągnięcia równowagi w bardziej skomplikowanych pozycjach.

W celu wykorzystania w zajęciach jogi do jego maksymalnego potencjału, zaleca się do wszystkich joginów, aby stworzyć sekwencję postawy, która zawiera mieszankę rozgrzewkę postawy, podstawowych sekwencji, pozdrowienia słońca, stojących jogi, siedzących pozach, pewnych zwrotów akcji i żadne specjalne Zaawansowane stanowią, że jogin chce ćwiczyć.

– autor artykułu