jakie sa niemieckie strony internetowe

jakie sa niemieckie strony internetowe Przechowywać drugą nogę schowany stopą przeciwko uda i nogi pod kątem 90 stopni w stosunku do nogi przed sobą. Zakręt do przodu od bioder i niedostępnym dla goleni, kostek lub stóp, tylko idzie tak daleko, jak to możliwe. Przytrzymaj przez 1-3 minuty, a następnie wrócić i powtórzyć dla drugiej nogi.

* Big Toe Pose – Stań prosto, a następnie pochylać się ku przodowi od bioder. Grip dużym palcach środkowym i palcem wskazującym wokół wewnętrznej strony i kciukami wokół zewnętrznych stronach obu dużych palcach. Jeżeli nie można osiągnąć tak daleko, to możesz trzymać łydek. Zakręt tak daleko, jak można jednocześnie ciągnąc w górę na palcach. Przytrzymać przez około minutę, a następnie wrócić do pozycji stojącej.

Nie przejmuj się, jeśli początkowo nie jesteś zbyt elastyczne, rób najlepiej jak potrafisz, ale nie starają się rozciągnąć zbyt daleko lub będziesz ciągnąć mięśni. Z czasem będziesz się bardziej elastyczne. Znajdziesz tu także bardziej szybsze zasypianie i spanie przez całą noc. Nie orzeźwiający dźwięk?

Jeśli jesteś zainteresowany praktykowania jogi w leczeniu bezsenności i chciałby dalsze instrukcje na tych pozycjach, jak również zdjęcia, aby poprowadzić Cię, sprawdź moją stronę internetową tutaj: Joga leczyć bezsenność.

– autor artykułu