jakie strony internetowe sa platne

jakie strony internetowe sa platne

Online Zdrowie Informacje – należy ufać

Ty lub ktoś bliski jest nowo rozpoznaną poważnego stanu zdrowia. A może lekarz przepisał nowe leki i jesteś zaniepokojony skutkami ubocznymi. Albo trzeba operację i chcą wiedzieć, czego się spodziewać. Gdzie można zwrócić? Według Pew Research Center, jeśli jesteś jak 80% użytkowników Internetu tam, pan szukał informacji związanych ze zdrowiem w Internecie. Ale typu „rak” w wyszukiwarce, a dostaniesz ponad 306,000,000 (tak, miliony!) Wyniki. Gdzie czego zacząć? I można zaufać, co można znaleźć? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci.

Rzeczy szukać w uzasadniony Zdrowia Site

Przede wszystkim, co robi do końca adresu URL lub strony internetowej w? Jeśli to a.gov (strona rządowa) ,. org (miejsce organizacji), or.edu (strona edukacyjna), informacja nie jest najprawdopodobniej wiarygodne. Jeśli to a.com, trzeba będzie przyjrzeć się bliżej. Witryna może być uzasadnione, ale może być również stara się sprzedać coś, lub zawierają nieprawdziwe informacje.

Czy autor lub organizacja związana ze stroną internetową? Jeśli autor ma na liście, jakie są jego lub jej poświadczenia?

Czy istnieje „kontakt” informacje dostępne – adres, numer telefonu lub e-mail? Czy istnieje „o nas strona?

Kiedy strona ostatnia aktualizacja? Czy aktualne informacje? (Można znaleźć te informacje u dołu strony).

Sprawdzić, czy nie jest HONcode lub podobny znak akredytacji. Miejsca te muszą przejść przez proces zatwierdzania i przestrzegać pewnych wskazówek etycznych.

Bądź bardzo ostrożny …

Należy pamiętać, że podświetlone linki, które pojawiają się na górze strony lub powyżej po prawej stronie po wpisaniu w wyszukiwarce są terminem „linki” lub płatne reklamy. Mogą być one próbują ci http://poradniastopy.pl/choroba-stop/palce-mlotkowate/ coś sprzedać.

Czy istnieją dużo błędy ortograficzne lub gramatyczne ubogich na stronie internetowej? Gdzie indziej.

– autor artykułu