jakie strony internetowe najlepiej zarabiaja

jakie strony internetowe najlepiej zarabiaja

Przykazanie # 5 Będziesz pozostają spójne 90% czasu. Trzeba jeść co najmniej 35 posiłków tygodniowo (5 posiłków dziennie przez 7 dni). Spośród tych 35 posiłków trzeba jeść wspomagająco 32 z tych 35. Oznacza to, że tylko trzy razy można zjeść unsupportive posiłek, oszustwo lub pominięcia posiłku (tak brakuje do liczby posiłków przeciwko tobie). Jeśli jesteś 90% zgodny otrzymasz wyników. Kluczem tutaj jest, aby pozostać w zgodzie.

Przykazanie # 6 weźmiesz w co najmniej ½ Twoja masa ciała w uncjach wody dziennie. Ale ponieważ ćwiczysz dla utraty tłuszczu należy przyjmować więcej, więc myślę 0,6 do 0,7 uncji na funt masy ciała wody dziennie. Odwodnienie zamyka ciała w dół w tym przemianę materii i zapobiega pełnego wysiłku w treningi, jak mięśnie składają się głównie z wody. Pomyśl o butelkę wody (i pijąc z niego) ze sobą przez cały dzień.

Przykazanie 7 weźmiesz w jakościach Multiwitamina każdego dnia. Nawet jeśli nie jesteś na program utraty tłuszczu jest to koniecznością. Multiwitaminy wypełnić luki na wszelkie rozbieżności w planie żywienia. I choć jesz co najmniej pięć owoców lub warzyw dziennie na program utraty tłuszczu, musisz 7-10 porcji owoców i warzyw dziennie, aby zaspokoić wszystkie witaminy i minerały potrzebne.

Wybierz multiwitaminy jakości oparty w całej żywności dla mężczyzn i kobiet, które są wysokiej jakości multiwitaminy, która da ci to, czego szukasz.

Przykazanie nr 8 powinien mieć silny mocny cel lub powód biorąc przy tym projekcie. Jeśli chcesz po prostu się w kształt następnie przestać czytać, bo to nie jest dla ciebie. Twój cel musi być czymś więcej niż tylko uzyskują kształt. Twoim celem, kiedy czytasz powinno Ci wystrzelił w górę i podekscytowany. Zapisz swój cel i czytać każdego dnia tak, że podświadomość przejmie i pomóc.

Spędzają dużo czasu na to przykazanie, ponieważ będzie to ostatecznie ustalić swój sukces.

– autor artykułu