jakie sa fajne strony internetowe dla mlodziezy

jakie sa fajne strony internetowe dla mlodziezy

Firmy mogą także koncentrować się na określonym obszarze w krótkim czasie. Stacja benzynowa jest uruchomiony sezonowy specjalny, taki jak 30% zniżki na myjni dla każdego wypełnienia-up. Badanie zwrotne mobilna może niech kierownik stacji benzynowej wiedzieć o jakości myjni samochodowej, jak również otrzymał ofertę i czy ludzie będą wracać do stacji benzynowej w wyniku.

Telefony sondaże opinii może nawet pomóc firmom promować siebie. Częstym pytaniem na większości badań mobilna zwrotnych jest zapytać, czy klient polecam firmę do znajomych, ale większość firm nie uda się zrobić kolejny krok.

Więc dlaczego nie obejmują pytanie z prośbą, aby to zrobić, z miejsca dać numer telefonu swojego przyjaciela? Tekst szybki mobilny kupon do przyjaciela i wiadomości, twierdząc, że zostali zaproszeni przez klienta do odwiedzenia. Przedsiębiorcy mogą zwiększyć ruch bez żadnych dodatkowych kosztów, z pomocą swoich klientów.

Komórka opinia jest czymś więcej niż tylko narzędziem satysfakcji klienta. Są one wykorzystywane do konkretnych obszarów problemowych, takich jak życzliwość personelu i jakość ofert specjalnych, jak również dodatkowe marketingu w niższej cenie i lepszej szybkości reakcji niż badania kart.

– autor artykułu